• vv FDS 18+1

    Voetbalvereniging Fit Door Sport is een kleine voetbalvereniging die gezelligheid hoog in het vaandel heeft.
    Zowel óp het veld, een sportieve pot voetbal, als er buiten, een gezellige derde helft en genoeg feestjes!

    Maak kennis met vv FDS 18+ 1, spelend in de splinternieuwe 7x7 competitie.
    Het team bestaat uit een zeer divers gezelschap, wat qua (spelende) leden ver boven een 'zevental' uitkomt.
    De mannen zijn zeer fanatiek als het gaat om voetballen, waarbij ook de bijzondere prestaties in de derde helft meegeteld worden! 
    Kortom een gezellige boel!

    De vaste speeldag is vanaf dit seizoen op de vrijdag(avond)!

  • Sterspelers

    vv FDS 2
  • Bovenste rij v.l.n.r.: Leon Lok, Kartal Bozdag, Pieter Euser, Toby Slagter, Rick Winters, Edwin Bosma, Tom Lukas, Arjan Bos, Henriko Greven, Carel Kuipers
    Onderste rij v.l.n.r.: Marc Bruinenberg, Frank Jonker, Dennis van Oostende, Jordy Koppers, Wouter de Vries, Klaasjan Boxum, Bart van Dijken, Jeroen van der Meer, Alex van der Sterre
    Niet op foto: Michel Baar, Jeroen Oosterhof, Renzo Kok, Rowald Bos, Stefan Jonkers, Sibrand Kloosterman, Rachid Bessami

  • Sponsors

  • Tegel & Sanitair Depot - logo
  • Poulestand FDS 18+1

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Willemsoord 18+17601451431018
    2Olympia'28 18+17511452322016
    3Zandhuizen 18+1550057948015
    4Alcides 18+1631235314010
    5Oldeholtpade 18+24301104609
    6FDS 18+1JM53022920909
    7Willemsoord 18+322002161506
    8Oldeholtpade 18+162042431-706
    9De Blesse 18+191173155-2404
    10Blokzijl 18+131021237-2503
    11Willemsoord 18+260332135-1403
    12Ruinen 18+171062568-4303
    13De Blesse 18+23003628-2200
  • Wedstrijdprogramma

    WedstrijddatumThuisUitTijd
    17-02-2023Olympia'28 18+1FDS 18+1JM20:00
    24-02-2023Willemsoord 18+2FDS 18+1JM20:00
    10-03-2023FDS 18+1JMOldeholtpade 18+220:00
    24-03-2023Willemsoord 18+3FDS 18+1JM20:00
    31-03-2023FDS 18+1JMBlokzijl 18+120:00
    07-04-2023De Blesse 18+2FDS 18+1JM20:00
    14-04-2023FDS 18+1JMWillemsoord 18+220:00
    12-05-2023Oldeholtpade 18+1FDS 18+1JM20:00
    19-05-2023FDS 18+1JMWillemsoord 18+120:00
    26-05-2023Ruinen 18+1FDS 18+1JM20:00
  • Zin in een sportieve pot voetbal met een gezellige derde helft?
    Dat kan in dit team! Iedereen is welkom!

    Lid worden